PAR MUMS

Sia “Skārdnieks M”, kopš 2001. gada nodarbojas ar skārda izstrādājumu ražošanu un tirdzniecību. Laika gaitā uzkrājot zināšanas un attīstot ražotni, esam kļuvuši par lielāko skārdniecību Vidzemes reģionā. Mūsu uzņēmumā strādā 8 skārdnieki, kas veic pasūtījumu izpildi, seši no viņiem ir ar darba pieredzi 5-10 gadi, divi ar pieredzi virs 15 gadiem. Izvērtējot pēdējo gadu statistiku, vidēji gadā apstrādājam un izpildām 3500 – 4000 pasūtījumus. Šajos gados ir uzkrāta liela pieredze darbā ar metāliem, kas ļauj realizēt dažādus sarežģītus, individuālus projektus.

Neskatoties uz dažādas kvalitātes materiālu pieejamību, mēs savā ražošanā izmantojam tikai augstas kvalitātes skārdu un tēraudu, ko varam apliecināt ar materiālu atbilstības sertifikātiem. Cinkoto skārdu mēs iepērkam no Ruukki, kas kvalitātes ziņā ir līderis. Materiālus ar krāsas pārklājumu iepērkam no Sia Toode, kas piedāvā, kvalitatīvus Eiropā ražotus izejmateriālus. Bieži nākas klientiem izskaidrot, visiem zināmo teicienu, ka lētākais ne vienmēr būs tas labākais. Kā jau ir pieminēts, situācijas ir daudz, un dažādas, tāpēc mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jums tīkamāko un pareizāko materiāla variantu.

Pasūtījumu izpildes termiņi ir atkarīgi no pasūtījuma apjoma un specifikācijas. Nelielos pasūtījumus cenšamies izpildīt iespējami ātrāk, apjomīgākos pasūtījumus izpildām ievērojot norunātos termiņus.

Ir jautājumi? Pasūti savu individuālu risinājumu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.